BB Glow Skin

BB Glow SkinBB GLOW SKIN; Zabieg ten dotarł do nas z Korei, gdzie nieskazitelna i rozjaśniona skóra jest najbardziej pożądana. Zabieg BB glow jest zabiegiem pielęgnacyjnym o właściwościach tonujących. BB glow daje intensywne rozjaśnienie, ujednolicenie i odżywienie skóry. Mocne nawilżenie otrzymamy dzięki zawartości w preparacie kwasu hialuronowego. Serum jest wzbogacone został o naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste oraz niacynamid, czyli witaminę B3. Niacynamid jest to wodnorozpuszczalna witamina dobrze przenikająca przez warstwę rogową naskórka. O jej wyjątkowości świadczy fakt, iż stymuluje ona syntezę kolagenu i zwiększa produkcję ceramidów, które są głównym składnikiem lipidowej bariery ochronnej skóry. Zmniejszając transpidermalną utratę wody powoduje lepsze nawilżenie skóry i poprawę jej elastyczności.

Jednocześnie jest to silny antyoksydant, który wspomaga ochronę skóry przed działaniem promieniowania UVB oraz przed wolnymi rodnikami. Rozjaśnia przebarwienia posłoneczne, zapobiega powstawaniu kolejnych, działa przeciwzapalnie oraz skraca okres gojenia istniejących zmian zapalnych. Wykazuje świetne rezultaty w walce ze zmianami trądzikowymi oraz zwęża ujścia gruczołów łojowych.

Serum BB Glow zawiera również specjalne peptydy nazywane czynnikiem wzrostu EGF, które stymulują wzrost i podział komórek. Tym samym są one odpowiedzialne za proces odmłodzenia skóry.

Zabieg jest polecany szczególnie osobom:

 • z matową i poszarzałą cerą,
 • z problemami przebarwień pozapalnych i hormonalnych,
 • z fotostarzeniem, z plamami soczewicowatymi (dojrzałych),
 • skłonnościami do zaczerwienień (z nerwicą naczyniową),
 • z nierównomiernym kolorytem, z piegami,
 • ze skórą atopową, szczególnie suchą o szczególnie niskiej tolerancji,
 • ze złożonymi problemami (np. tłusta i nadreaktywna),
 • ze skórą wyjałowioną po przebytych chorobach i terapiach antybiotykowych,
 • z widocznym zmęczeniem skóry spowodowanym np. mocną mimiką twarzy,
 • ze skórą wiotką o niskiej elastyczności,
 • jako terapia naprawcza dla skór zniszczonych czynnikami zewnętrznymi (np. zanieczyszczenie atmosferyczne)

Na czym polega zabieg?

Początkowa faza to dobre oczyszczenie i przygotowanie skóry. W zależności od rodzaju skóry wykonujemy lekkie złuszczenie bezpośrednio przed zabiegiem. W przypadku skór tłustych lepszy efekt daje złuszczanie tydzień wcześniej. Właściwa faza zabiegu BB glow to wprowadzenie preparatu koloryzująco – rozświetlającego przy użyciu urządzenia do mezoterapii mikroigłowej. Ostatnim etapem jest nałożenie maski wyciszającej.

Po pierwszym zabiegu widoczna jest różnica, natomiast dla osiągnięcia zmaksymalizowanych efektów zalecane jest wykonanie 2-4 zabiegów co 2-3 tygodnie.

+48 508 215 624

Umów się na wizytę!