Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania

Makijaż permanentny brwiBrwi są niezwykle ważnym, choć często niedocenianym elementem twarzy. Piękne, kształtne, w naturalnym kolorze potrafią znacznie odmłodzić buzię oraz podkreślić piękne oczy.Doskonała linia brwi to rzadkość. Kobiety często narzekają, że ich brwi nierówne, za małe, za krótkie lub zbyt rzadkie. Samodzielna depilacja brwi, ciągłe farbowanie, rysowanie ich kształtu kredką czy konturówką to zabiegi krótkotrwałe i uciążliwe. Ratunkiem na mało okazałe brwi jest makijaż permanentny. Wykonany w zgodzie z kształtem Twojej twarzy podkreśli jej charakter.

Metoda cieniowania w makijażu permanentnym brwi polega na wykonaniu takiego rysunku brwi, który sprawia wrażenie delikatnego cienia pod włoskami. Linergistka najpierw rysuje kształt brwi kredką, a potem wprowadza pigment do skóry. Efekt cieniowania sprawia, że brwi mają naturalny wygląd. Makijaż nie jest płaski i jednorodny. Naturalnie wtapia się we włoski i doskonale uzupełnia braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt.

Przygotowanie do zabiegu:

Aby móc dobrać idealny dla klientki kształt brwi, wskazane jest nie depilowanie brwi na około miesiąc przed zabiegiem. Posiadaczki cer tłustych, nadmiernie rogowaciejących, powinny przed zabiegiem wykonać peeling, który oczyści skórę oraz maskę regulującą wydzielanie gruczołów łojowych. W przypadku skóry suchej, należy wykonać zabieg silnie nawilżający. Dzięki tym przygotowaniom skóra lepiej przyjmie i utrzyma pigment.

Pielęgnacja po zabiegu pigmentowania brwi:

Brwi po zabiegu są ciemniejsze około 50% od efektu końcowego i dopóki skórka pigmentacyjna nie złuszczy się wyglądają jak nieco za ciemna henna. Odczuwalny jest efekt lekkiego ściągania skóry, a podczas procesu gojenia skóra może swędzieć, być opuchnięta i zaczerwieniona. Brwi należy pielęgnować poleconym preparatem.

Pamiętaj, żeby bezpośrednio po zabiegu dostosować się wszystkich zaleceń linergistki, dzięki temu makijaż będzie trwały

+48 508 215 624

Umów się na wizytę!