Manicure japoński (odżywczy)

Peeling kawitacyjnyManicure japoński (odżywczy) – głównym celem tego zabiegu jest poprawa kondycji paznokcia, zniwelowanie osłabienia powstałego w wyniku braku witamin oraz długotrwałej stylizacji żelowej lub hybrydowej. Oferuję manicure japoński w dwóch odsłonach:

  • P.Shine – na zmatowioną płytkę paznokcia nakładamy specjalną pastę i puder. Każdy z tych preparatów zostaje wpolerowany w płytkę paznokcia. Pasta zawiera szczególne substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask perły – krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E. Puder wygładza i nabłyszcza płytkę. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Aby kuracja przyniosła pożądany, trwały efekt, manikiur należy powtórzyć 3 – 4 razy w odstępie zwykle 3 tygodni.
  • IBSX SYSTEM – oparty na dwóch produktach. Działanie pierwszego z nich służy odbudowie osłabionych paznokci, dlatego polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci. Natomiast, druga część produktu IBX SYSTEM Tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt manicure należy powtarzać co 3 tygodnie, w przypadku bardzo dużego osłabienia płytki paznokcia, należy wykonać 5 zabiegów, z częstotliwością 1 raz w tygodniu.

+48 508 215 624

Umów się na wizytę!